România pe datorie. Ministerul Finanţelor, nou împrumut de peste 2,5 miliarde de lei
Ministerul Finanţelor a...
Imobilul este situat în municipiul Braşov, strada Republicii nr. 43, are funcţiune mixtă rezidenţială şi comercială şi este compus din teren în suprafaţă de 431 mp ce include clădire monument istoric - cod BV-IV-m-B-11901, amprentă la sol 332 mp/suprafaţă totală 678 mp şi grădină în suprafaţă de 315 mp.
Dosarul de prezentare a imobilului cu informaţii detaliate necesare viitorilor participanţi la licitaţie în vederea întocmirii ofertelor va fi solicitat la adresa e-mail [email protected] şi va fi transmis prin e-mail la adresa de la care s-a făcut solicitarea. Imobilul poate fi vizionat. Garanţia de participare este de 10% (din 547.449 euro).
Ofertele se transmit letric la adresa BNR - Strada Lipscani nr.25, sector 3, Bucureşti, cod 030031 sau se depun fizic la Registratura BNR din Strada Doamnei nr.8, cel târziu în data de 27 octombrie 2020, ora 14:00.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
Ministerul Finanţelor a...
Preşedintele Statelor Unite a...
Marele club de fotbal trece la...
Analistul economic Cristian...
Cererea pentru extrem de...
Rheinmetall își transformă...
Miniștrii europeni de externe,...
Contribuabilii trebuie să...
Cazacii ruşi au un cadou pentru...
Banca Națională a publicat...
Pierderile sunt de ambele părți...
UE adoptă al 16-lea pachet de...
România a pierdut titlul de țară cu cea mai mare...
Comisia de muncă din Senat...
Analistul economic Cristian...
Camera Deputaților urmează să...
Berkshire Hathaway, compania legendarului investitor...
Janusz Bugajski, Senior Fellow...
Uniunea Europeană lansează un...
Parlamentul României analizează...
O analiză a Deutsche Bank.
Senatul dezbate un proiect de...
Rețeaua de comunicații Starlink, deținută de miliardarul...
OPEP și aliații săi se confruntă cu o dilemă delicată:...
Producătorul american de medicamente deschide un centru...