Warren Buffett îl avertizează pe Trump: „Comerțul nu e o armă!”
Warren Buffett critică...
Acesta este de părere că sora sa îl va părăsi pe Harry la fel cum a procedat și cu primul ei soț, Trevor Engelson.
În timpul premierei Big Brother VIP din Australia, Thomas Markle Jr le-a spus colegilor săi de casă: „Ultima dată ( când am văzut-o) a fost la înmormântarea bunicii mele, în 2011, iar ea a plecat după aceea și a plecat în Canada. Înainte să plece eram apropiați.
Thomas a spus că „habar nu are” cum a ajuns Meghan să se căsătorească cu un prinț și a adăugat că se purta „rece” față de fostul ei soț, Trevor Engelson.
„Băiatul cu care era a fost căsătorită prima dată, Trevor, ai văzut filmele din seria Saw? Tipul ăsta deține acea companie de producție. Tipul ăla a avut grijă de ea. El o adora, pur și simplu”.
Thomas a dat din cap când unul dintre ceilalți colegi de casă a spus că comportamentul lui Meghan ar arăta mai degrabă „sânge rece”.
„Harry este următorul pe tocător”, a spus Thomas.
„Marea diferență între cum era el înainte...
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
Warren Buffett critică...
ONRC: Numărul firmelor care...
Prezență record la urne în...
Românii trebuie să-și expoateze din nou imaginația și...
Arabia Saudită, Rusia și alți...
Turismul necontrolat și schimbările climatice amenință...
Revocarea accesului României la programul Visa Waiver de...
Din 2 mai, toate coletele din...
Wall Street își revine...
Final de săptămână rezervat...
Bursa americană în urcare:...
Banca Naţională a României,...
BNR a publicat vineri, 2 mai,...
Take-Two amână lansarea Grand...
Se deblochează problemele...
Persoane fizice care fac...
Embargoul neoficial al Chinei...