Lifetime a distribuit clipul joi după-amiază, filmul Escaping the Palace fiind al treilea al rețelei și care este inspirat de viața ducilor de Sussex.
Primul, Harry & Meghan: A Royal Romance, a fost lansat în 2018 și a reprezentat o dramatizare a poveștii de dragoste dintre cei doi. Al doilea, Harry & Meghan: Becoming Royal, a avut premiera în 2019 și a fost inspirat de primele luni ale cuplului după căsătorie.
Harry și Meghan: Evadarea din Palat va arăta o dramatizare a evenimentelor care i-au determinat pe duci să renunțe la îndatoririle lor regale și va avea premiera pe 6 septembrie 2021 pe Lifetime.
Cei care au vizionat trailer-ul au reacționat ironic spunând că este o copie slabă a serialului Netflix, The Crown.
Însă există desigur și o parte care așteaptă cu nerăbdare premiera acestui al treilea film.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
Prima moţiune de cenzură cu care s-a confruntat Guvernul...
Declarația SAF-T pentru iunie...
Leul s-a apreciat luni, 14...
Creșterea Taxei pe Valoare Adăugată (TVA) are...
Prețurile carburanților pe 14...
ROBOR și IRCC, în scădere...
Guvernul pregătește eliminarea unor scutiri și deduceri...
Bursa de Valori Bucureşti (BVB)...
Proiectul noii legi a...
E.ON Drive Infrastructure...
Administraţia Naţională de...
Decizia Curții Constituționale...
Bitcoin a depășit luni, pentru prima dată, pragul de...
Numărul lucrătorilor străini...
Canicula şi disconfortul termic...
China a încheiat primul...
Bruxelles-ul prelungește suspendarea contramăsurilor...
BVB a câştigat aproape nouă...
Investitorii globali au...
Scope Rating a îmbunătăţit...
Fondurile de pensii...
Peter Magyar promite un „New...