Familia Beckham a cumpărat imobilul imediat după ce, în 2007, fotbalistul a semnat un contract cu clubul LA Galaxy. Atunci, au imobilul a costat 18,2 milioane de dolari.
Vila are o suprafață de 1000 de metri pătrați, dispune de șase dormitoare și 11 puncte sanitare. Podelele sunt de lemn, tavanele înalte și există mai multe șeminee. Imobilul deține, de asemenea, o piscină în aer liber. Casa este înconjurată de o perdea de palmier înalți, care o ascund de priviri indiscrete.
Anterior, cuplul a scos la vânzare o vilă din Franța, situată pe Coasta de Azur. Imobilul numără șase dormitoare, trei săli pentru oaspeți, patru băi, camere pentru personal, o cramă de vinuri, o piscină și spa.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
Pe agenda şedinţei de miercuri,...
Proiectele de acte normative...
Producătorul de oţel integrat...
Vânzarea locuințelor poate...
Plasticul care dispare în apă...
Metalele industriale încheie...
Experţii din Autoritatea...
Ministerul Investiţiilor şi...
Consultanții fiscali cer...
Bruxelles-ul oferă României un...
Crescătorii, adăposturile și...
Parlamentul European propune...
Bursa de Valori Bucureşti (BVB)...
Fumul incendiilor din Canada a...
Fernand Kartheiser, parlamentar...