Peter Phillips, nepotul preferat al Reginei Elisabeta a II-a divorțează de soția sa, Autumn. Căsnicia celor doi a durat 12 ani, s-au căsătorit în anul 2008 și au doi copii împreună. Decizia de a se separar îi aparține lui Autumn. Conform, Mirror Online, Peter este afectat de cele întâmplate și nu credea că se va ajunge aici.
Secretul longevității Reginei Elisabeta a-IIa. Un meniu incredibil
„Peter este absolut devastat de acest lucru și nu se aștepta să se întâmple. El credea că este într-o căsnicie fericită și că are familia perfectă cu cele două fiice. Dar acum este în șoc”, a declarat o sursă apropiată nepotului reginei.
În urma divorțului, Autumn intenționează să se întoarcă în Canada.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
Curtea Constituțională a decis,...
Șoferii din Capitală plătesc...
Guvernul urmează să aprobe prin...
Guvernul urmează să adopte o...
Selectarea ofertei de servicii...
Mercedes-Maybach SL 680...
Guvernul a adoptat o hotărâre prin care schimbă atât...
Piața monetară și cea a...
România rămâne principala...
Livrările de petrol rusesc prin...
Ministerul Finanțelor a...
O ordonanță de urgență care...
Ministerul Dezvoltării,...
Bucureștenii și turiștii care...
Producţia de gaze a României a...
Cea de-a 47-a ediţie a programului "Litoralul pentru...
Spotify va majora prețurile pe măsură ce investește în...
Un număr de 407.854 de persoane...
Decizie privind plata...
Bagdadul vizează independența...
Ministerul Investițiilor și...