Harry este DISPERAT. Archie nu e bine! A angajat o armată de MEDICI

Autor: Simona Haiduc
Data publicării:
Fiecare a avut propriul său motiv
Fiecare a avut propriul său motiv
Surse apropiate cuplului princiar au luat cu asalt redacțiile ziarelor pentru a le furniza o ultimă știre de senzație: se pare că Archie, fiul prințului Harry și a soției acestuia, Meghan Markle, are probleme. Oricum, ceva se întâmplă.

De unde acest verdict? În caz contrar cum poate fi explicată decizia celor doi părinți de a angaja o adevărată armată de medici pentru fiul lor. ”Sunt probleme de dezvoltare”, au declarat respectivele surse sub acoperirea anonimatului, desigur. 

”Nu se poate spune că Meghan nu are grijă de Archie. Dimpotrivă, este chiar exagerată. De Archie se ocupă deja o grămadă de oameni, de la bone și dietologi, la eroterapeuți și fizioterapeuți la logopezi”, a precizat, printre altele, unul dintre interlocutorii publicației New Idea. 

Și atunci, care este problema? Problema este, de fapt, Harry. Fiul reginei Marii Britanii trăiește, se pare, într-o veșnică spaimă ca Archie să nu pățească nimic. Dacă nu răspunde imediat, dacă nu are chef de joacă sau nu adoarme când trebuie, intră în panică. Există un fel de preocupare disperată, au explicat sursele respectivele. În ce măsură este adevărat, nimeni nu poate spune. 

Citește și Meghan Markle, REFUZATĂ categoric! Nu va primi NICIODATĂ

În plus, Harry și Meghan vor să depisteze încă de acum dacă fiul lor are anumite înclinații artistice. De aceea sunt specialiști care deja se ocupă de modul în care Archie percepe sunetele, cum reacționează la ele. Harry și Meghan vor ca lui Archie să se dezvolte perfect și să fie un copil peste medie. 

Google News icon  Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News

Ţi s-a părut interesant acest articol?

Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.

Reperele zilei

Ştiri Recomandate

Tricolorul României
Liberty Galați, fostul Sidex
Casetă de valori / Foto: Freepik
Petroliști
Bani
Copii nu mai au acces pe rețele de socializare / Foto: Freepik
Barajul Paltinu
Argintul a avut cea mai proastă evoluție dintre metalele prețioase
Emmanuel Macron / Foto: Banca Mondială / Flickr
O femeie folosește un ATM și se uită la telefonul său / Foto: Freepik

Tot mai puține ATM-uri, dar crește puternic rețeaua POS

Numărul total al cardurilor active din România a ajuns,...

Ploaie
Vot în Elveția / Foto: Freepik
Imaginea dezastrului / FOTO: Facebook DEER – Muntenia Nord
ANAF / Foto: Freepik

Impozitul suplimentar de 15%. Cum arată noua declarație ANAF

ANAF a publicat în transparență proiectul de ordin care...

Ghișeu
Cineva va citi toate conversațiile / Foto: Freepik
Wizz Air
Centrala de la Iernut / Foto: Romgaz
Ministrul Agriculturii, Florin Barbu

Rosneft intră în zid: profitul s-a prăbușit cu 70% în 2025

Rosneft, cel mai mare producător de petrol al Rusiei, a...

Explozii în Marea Neagră / Foto: Twitter
JP Morgan / Foto: Ben Sutherland / Flickr

JP Morgan, prinsă între scandalul Epstein și Bitcoin

Banca americană JPMorgan se confruntă cu un val de...

Titluri de stat Fidelis
Bursă / Foto: Freepik

Bursa de Valori Bucureşti a închis săptămâna pe roşu

BVB a închis pe roşu ultima şedinţă de tranzacţionare a...

Baterii / Foto: Freepik

pixel