Producţia de gaze a României scade, în timp ce importurile cresc cu peste 50%
Producţia de gaze a României a...
Casa se deschide într-un atrium pe toată înălțimea casei care are un luminator de dimensiuni mari, designul interior este în unghuri drepte.
Una din camere are tavanul cofrat, fiecare pătrat este aurit iar centrul este vopsit azuriu. O altă cameră decorată în dungi aurii are o tentă de ev mediu.
Casa poartă numele de Vila Jako, în onoarea partenerului de viață a creatorului de modă, Jacques de Bascher, care a decedat în 1989, se întinde pe o suprafață de 464 de metri pătrați construiți și este înconjurată de o grădină de 1 hectar. Casa se află în cartierul Blankenese din Hamburg și are vedere directă către râul Elba.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
Producţia de gaze a României a...
Cea de-a 47-a ediţie a programului "Litoralul pentru...
Spotify va majora prețurile pe măsură ce investește în...
Decizie privind plata...
Bagdadul vizează independența...
Ministerul Investițiilor și...
Un tânăr designer auto, devenit...
Luni, 25 august, este termenul...
Guvernul a aprobat criteriile...
Poliția din Dubai a dejucat în...
Canicula diminuează recolta de...
Hidroelectrica vine cu...
Administrația Trump plănuiește...
Direcția Generală Antifraudă...
Ghidul Rabla Auto a intrat în dezbatere publică....
Guvernul a decis amânarea...
Ministerul Energiei lucrează la...
O casă ca din filmele SF,...
Informaţii de ultimă oră...
Casa Albă s-a alăturat TikTok,...
Economia Germaniei a intrat pe...
Argintul urcă în preferinţele...
- Pilonul II, „bani de buzunar”...