Prudență financiară la început de an. Cum își planifică românii bugetele pentru 2026
Unul din doi români...
În cadrul magazinului Victoria’s Secret din incinta Băneasa Shopping City va fi comercializată întreaga gamă de produse a brandului. Retailer-ului american i s-a dedicat un spațiu de peste 500 mp, situat la parterul mall-ului.
„Băneasa Shopping City și-a obișnuit clienții cu o experiență unică de shopping, găzduind cu precădere branduri internaționale de renume. Deschiderea magazinului Victoria's Secret este un pas strategic important, pentru că unul dintre obiectivele de anul acesta este creșterea numărului brandurilor premium și exclusive din Băneasa Shopping City. Bineînțeles, până la finalul anului 2019, ni se vor alătura și alte branduri internaționale în premieră în România”, a declarat Răzvan Marcu, Chief Commercial Officer Băneasa Shopping City.
Citește și Lansată și la Băneasa Mall, a ajuns Mașina Anului 2019 în Europa
În ultima jumătate de an, 12 branduri locale și internaționale s-au alăturat centrului comercial Băneasa Shopping City. Maison Christian Dior – singurul boutique din România, conceptul de lux Davidoff of Geneve, Nespresso, Tumi – unul dintre cei mai mari retaileri de accesorii de călătorie din lume, O51 – brandul premium Optiblu, Bigstep, sunt doar o parte dintre noii chiriași ai centrului comercial.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
Unul din doi români...
Sistemul de achiziționare a rovinietei este blocat din...
Primăria Capitalei propune creșterea tarifelor pentru...
Președintele Nicușor Dan a...
Premierul Ilie Bolojan a explicat că decizia privind...
TikTok a anunțat joi...
Premierul Ilie Bolojan...
Indiferent ce se întâmplă în...
Dezvoltatorii imobiliari vor fi obligați să le ofere...
Banca Națională a României a...
Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF)...
Membrii comisiilor pentru...
Producătorul elvețian de...
Agenția Națională de Administrare Fiscală a pus în...
Nicușor Dan a dat asigurări...
Bursa de Valori București a...
Ciprian Ciucu anunță măsuri...
Loteria Română organizează licitaţie deschisă pentru...
Ilie Bolojan atrage atenția...
Luni, 26 ianuarie, este una...
Marii investitori instituționali din Europa de Nord...
Ministerul Finanțelor a...
Confederaţia patronală IMM...
Curtea de Apel Alba Iulia a decis definitiv, joi, că...
Preşedintele american Donald...
Guvernul propune tăierea cu 85%...