Avertisment dur de 1 Mai. Coșea: România nu-și mai permite vacanțe, doar iluzii!
Profesorul Mircea Coșea critică...
Rețeaua World Class va deschide un club de fitness nou în septembrie 2019, în World Class Oregon Park, zona de nord a Capitalei.
World Class este liderul pieței de cluburi de fitness cu 38 de centre în toată țara.
„World Class Oregon Park este o nouă destinație de health & fitness cu o poziție strategică, aleasă pentru a face serviciile noastre mai accesibile, aproape de casă și de locul de muncă al românilor. Este o parte importantă a investițiilor noastre în Mișcarea #BeHealthy. În ceea ce privește continuarea investițiilor, planurile noastre de extindere a rețelei de health & fitness în 2019 implică, de asemenea, investiții majore în echipa noastră, în expertiza și cunoștințele specialiștilor noștri în health & fitness, în cluburile noastre existente, actualizându-le și renovându-le în mod constant", a declarat Kent Orrgren, CEO World Class România.
Acesta spune că World Class Oregon Park își consolidează prezența în partea de nord a Capitalei, unde cluburile World Class deja existente trebuie să răspundă unui număr foarte mare de cereri.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
Profesorul Mircea Coșea critică...
Statele Unite şi Ucraina au...
Turcia anunţă că nu renunță la...
Dmitri Medvedev comentează...
A fost publicat în Monitorul...
Acord Ucraina-SUA privind...
Aplicaţia de mesagerie Skype va fi închisă, iar...
ANAF a făcut public calendarul...
Ziua internaţională a muncii...
Controale antifraudă de 1 Mai.
Danone renunță la coloranții...
Wall Street scade puternic pe...
Sindicatul Naţional al...
Economia zonei euro surprinde...