Pe masa Guvernului: bani din fondul de rezervă, autostrăzi și protecția populației
Pe masa Executivului se află...
Utilizatorul de TikTok pretinde că a reușit să călătorească în anul 2027, iar de acolo a încărcat pe rețeaua de socializare mai multe scurte video-uri. Imaginile sunt surprinse pe stradă și în magazine care par părăsite, dar pline de marfă. Mai mult, utilitățile precum curentul electric și internetul funcționează, relatează publicația Daily Star.
Vatican. Slujba de Florii. Papa Francisc, un apel SFÂȘIETOR VIDEO
Javier pretinde că a ajuns până în anul 2027, iar omenirea nu mai există, fără însă să dea prea multe detalii. Chiar și așa, video-urile sale sunt apreciate de peste 1,2 milioane de urmăritori, iar aceștia îi cer constant să ofere dovezi care să-i confirme spusele. „Intră într-un restaurant gol și te vom crede” îi spun aceștia.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
Pe masa Executivului se află...
Fiscul clarifică tratamentul...
BNR avertizează că un document fals care poartă sigla...
ANAF schimbă regulile pentru...
Românii cheltuiesc tot mai mult...
Patru firme înrudite au creat un circuit economic fals...
Zi mixtă pentru moneda...
„Mafia gunoaielor” din...
Majorarea taxelor nu a fost o...
Sfârșitul „războiului” Epic vs....
Curtea Constituțională a...
Bursele asiatice și americane...
Firmele din România se...
Înmatriculările auto au crescut...
Prețurile producției...
Cel mai mare furnizor global de...
Libia revine în prim-planul energetic: noi descoperiri...
Agricultura se dovedeşte a fi...
Banca Naţională a României...