România are un PNRR revizuit. Veștile sunt bune
România își menține accesul la întreaga finanțare...
În acest scop, ISF donează suma de 50.000 de euro organizației Crucea Roșie România, urmând ca banii să fie folosiți pentru achiziția și dotarea spitalelor de stat cu echipamente de protecție și tratament împotriva afecțiunilor provocate de noul virus.
Un gest care reprezintă o mână de ajutor binevenită într-un moment dificil pe care îl traversează românii în contextul epidemiei de covid-19.
Citește și ISF suspendă plata taxei plata taxei de examinare până pe 1 iulie
Un gest care corespunde valorilor ISF, respectiv profesionalism, reputați, corectitudine, etică, susținerea reglementărilor locale și europene, dedicare, voință și determinare.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
România își menține accesul la întreaga finanțare...
Guvernul României va analiza, în ședința programată...
România are cel mai mare cost al energiei în raport cu...
OpenAI lansează ChatGPT Atlas,...
Guvernul rus a aprobat un...
Aurul se ieftinește...
Producătorul olandez de bere...
Hidroelectrica a anunțat...
Liderii din 19 state UE cer o...
Volumul cifrei de afaceri din...
Avocatul Gabriel Biriș critică...
Plicurile cu noile pensii vin...
După luni de controverse și...
O nouă schemă de fraudă fiscală...
Aurul s-a prăbușit cu aproape...
Prețurile la pompă din Capitală...
Un diamant brut spectaculos, de...