Emisiunea va fi live miercuri, de la ora 15.00, pe Facebook și Youtube DC News, DC News TV și DC Business.
În cadrul acestei emisiuni, vom avea ocazia să descoperim ce se întâmplă în prezent pe litoralul românesc.
De asemenea, discuția va aborda subiecte de interes pentru turiști, cum ar fi destinațiile accesibile și frumoase pentru vacanțe în România. Vom analiza dacă România devine o destinație mai atractivă decât opțiunile internaționale. Toate aceste detalii vor fi prezentate în cadrul emisiunii live, moderată de Bogdan Chirieac, unde Mirela Matichescu va oferi informații actualizate și perspective noi asupra turismului românesc. Vom afla lucruri interesante și de la Paul Anghel, director general ANPC!
Pentru cei interesați de vacanțele pe litoralul românesc și tendințele din turismul local, această emisiune promite să fie o sursă valoroasă de informații și recomandări. Nu ratați transmisiunea de miercuri, de la ora 15:00, pentru a afla tot ce trebuie să știți despre petrecerea concediului pe litoralul românesc.
În cadrul interviului vor fi purtate discuții privind și teme precum:
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
Comisia Europeană va încerca...
Cursul valutar BNR al zilei - 5...
Avans modest al PIB-ului României în 2025.
Excelența Sa Adrian Zuckerman...
Rovinari pornește Grupul 6 – un pas decisiv pentru...
Curs valutar BNR, 4 decembrie.
Premierul Ungariei, Viktor Orban, a anunţat joi...
Sistemul Garanţie-Returnare...
ANAF, informare privind ţintele asumate în PNRR.
Piața RCA intră într-o nouă...
Veniturile Rusiei din petrol şi gaze au scăzut...
Cazierul judiciar intră într-o nouă eră digitală, după...
O secțiune a conductei de...
ASF schimbă regulile de...
Bursa de Valori București...
Cuprul a atins un nou record pe...