Ce aduce „pachetul doi”: taxe, POS, conturi obligatorii – proiectul nu e încă final
„Pachetul doi”, doar în draft:...
Prima parte scoasă la licitație este un spațiu cu destinația de garaj, situat la parterul imobilului cu regim de înălțime S+P+Mez+6E, din B-dul Carol I nr.12, sector 3, București, compus din 5 încăperi în suprafață exclusivă totală de 168,15 mp (garaj cu S= 86,44 mp, garaj cu S= 75,45 mp, dependințe cu S totală de 6,26 mp), teren cotă indiviză 2,03 mp (prima licitație), preţul de pornire a licitaţie este de 146.100 Euro.
Din aceeași clădire este scos la licitație etajul 2 care este compus din 16 încăperi în suprafață exclusivă totală de 345,34 mp și 9 încăperi în suprafață totală în cotă indiviză de 67,75 mp (cota indiviză de 48,46% din 139,81 mp), teren cotă indiviză 104,18 mp (prima licitație), iar prețul de pornire pentru acest spațiu este de 449.300 €.
Vilele de protocol din România. Mulți bani pentru lucrări de renovare
De la aceeași adresă (aceeași clădire), RA APPS vinde și etajul 3 care este compus din 51 de încăperi în suprafață exclusivă totală de 850,20 mp, teren cotă indiviză 243,73 mp (prima licitație) iar preţul pornire a licitaţie este de 920.300 €.
Din același bloc se mai vinde ultimul etaj, respectiv 6 care este compus din 15 încăperi în suprafață exclusivă totală de 290,58 mp, teren cotă indiviză 94,36 mp (prima licitație) cu prețul de pornire de 235.700 €.
Data limită de înscriere la licitație este de 19 septembrie 2019 la ora 10.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
„Pachetul doi”, doar în draft:...
Guvernul României are pe agenda...
Ministerul Justiției propune...
Nicușor Dan, trei luni la...
Euro trece de 5,06 lei, dolarul...
Între decembrie 2024 și mai 2025, România a traversat...
77% dintre români cred că se...
Fraudele informatice raportate...
Moneda națională a Iranului se...
Vienna Insurance Group, profit...
DN AGRAR, afacerea cu lapte...
Contribuabilii care greșesc în...
Românii aflați în situație de sărăcie energetică pot...
Jean Vişan, noul director general interimar al Romsilva....
Prețurile oxidului de neodim și...
AAAS a aprobat procedura pentru...
Adrian Negrescu: Extinderea...
Românii se implică tot mai mult...
Mediul de business din România...
Casa Națională de Pensii a...