Schimbare majoră în Codul fiscal: Dispar o serie de obligații
Se taie contribuții! Guvernul elimină o parte din taxele...
Prințul William a fost „agresat” la școală după interviul exploziv al BBC acordat de prințesa Diana, spune un prieten de familie. Ducele de Cambridge ar fi fost „absolut vânat” în urma interviului cu jurnalistul Martin Bashir.
FMI vrea o nouă relație cu cel mai mare ACȚIONAR
Simone Simmons a hotărât să vorbească cu Diana despre căsătoria ei eșuată cu prințul Charle, iar acest lucru l-a afectat pe prințul de 13 ani.
Prietenul Dianei, Simone, a spus: „Oamenii de la școala îi spuneau tot felul de nume. Bineînțeles că era în toate ziarele și William a spus că a fost tachinat la școală din cauza asta”.
Acest lucru se întâmplă pe fondul pretențiilor care îl acuză pe jurnalistul Martin Bashir de „exploatarea vulnerabilității Dianei”.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News
Ţi s-a părut interesant acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.
Se taie contribuții! Guvernul elimină o parte din taxele...
TikTok a început o amplă...
Wall Street încheie săptămâna...
Companiile de stat intră în...
Veniturile Rusiei din...
UE, în așteptarea unei...
Curs valutar BNR, 11 iulie 2025.
Ford anunţă un program de concedieri voluntare la uzina...
În timp ce România se chinuie...
Piețele financiare au fost...
Câştigul salarial mediu brut în România a scăzut cu...
Sindicaliştii din ANAR protestează, vineri, în faţa...
Ministrul Muncii, Florin...
Ministerul Finanţelor, nou...
UE schimbă strategia: plafon...
Andrei Caramitru trage un...
Infinexa a deschis procedura de faliment pentru compania Blue Air Aviation,...
Consiliul Concurenţei...
Firmele cu afaceri peste 1...
Executivul condus de Ilie...
Piața imobiliară crește cu...